دوره های تخصصی آموزش سازمانی آکادمی آریا

تیم سازی

کار تیمی تا به حال بارها و بارها در موسسات و مراکز مختلف تدریس شده است. اینجا سؤال بزرگی به وجود می‌آید… کدام تیم؟ کار تیمی برای کدام تیم؟ آیا ما بر روی شناسایی ظرفیت‌های افراد در حوزه کار تیمی تمرکز کرده‌ایم؟ آیا برای تیم‌سازی برنامه‌ریزی کرده‌ایم؟ آیا بر این باور هستیم که تیم کاری که شکل داده‌ایم موفق خواهد بود؟ این دوره طراحی شده تا پاسخ تمامی این پرسش‌ها را ارائه نماید.

دوره آموزشی تربیت مدرس

بسیاری از سازمان‌ها، گروهی مدرس داخلی دارند که علیرغم دارا بودن دانش و تجربیات سازمانی فوق العاده، متاسفانه مدرسان خوبی نیستند و از این‌رو پذیرش این افراد توسط فراگیران سازمانی با مشکل مواجه می‌گردد. آریا آکادمی در این مجموعه از دوره‌های یادگیری خود، قصد دارد این افراد را به مدرسانی توانمند تبدیل نماید که با نحوه تدریس جذاب، موثر و منحصر به فردشان، افراد سازمان را تشویق به حضور در دوره‌های آموزشی این مدرسان درون سازمانی نماید.

از طرفی افرادی هستند که در خود استعداد و علاقه برای تدریس می‌بینند و این کار را به عنوان یك کسب و کار جدید برای خود تعریف می‌نمایند از این رو این مجموعه دوره برای ایشان نیز یك فرصت استثنایی به حساب می‌آید.

مهندسی زندگی شخصی

در دوره (P.L.E) که با سبک نوین تدریس برگزار می‌شود، فراگیران در فضایی پر حرکت، بازی گونه و شاد و مفرح و متفاوت با بسیاری از دوره‌های اجرا شده و در حال اجرا در ایران و در جهان، موظف می‌شوند که ارزش ها، چشم اندازها، اهداف کلان، خرد و برنامه‌های عملیاتی زندگی خویش را عملا در کتابچه‌ای که به آن (کتابچه زندگی شخصی) می‌گویند، تدوین نمایند.

مربی‌گری

ایجاد یک مهارت جدید در مدیران، سرپرستان، و مسئولین تا بتوانند توسط آن و در یک فرآیند چالش برانگیز (مربی‌گری)، استعدادها و توان بالقوه کارکنان را شناسایی و به توسعه و بهسازی سطح عملکرد آن‌ها بپردازند و در یک زمان کوتاه آن‌ها را به کارکنانی ستاره و برجسته تبدیل نمایند.

دوره‌های مدیریتی

دوره‌های فنی