Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/behrouze/public_html/aryaacademy.ir/wp-config.php:1) in /home/behrouze/public_html/aryaacademy.ir/wp-content/plugins/exclusive-content-password-protect/content-password-protect.php on line 30

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/behrouze/public_html/aryaacademy.ir/wp-config.php:1) in /home/behrouze/public_html/aryaacademy.ir/wp-content/plugins/exclusive-content-password-protect/content-password-protect.php on line 30
آریا آکادمی » خدمات آکادمی آریا

Warning: getimagesize(http://aryaacademy.ir/wp-content/uploads/2012/07/services.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/behrouze/public_html/aryaacademy.ir/wp-content/themes/options/framework/shortcodes/elementsShortCode.php on line 735

دوره های آموزشی عمومی
Public Courses

آریا آکادمی با تجهيز زيرساخت‌هاي مناسب و برنامه‌ريزي دقيق، دوره‌هاي آموزشي متنوعي را در محل موسسه برگزار مي‌نمايد كه شرح زمان برگزاري و هزينه‌هاي مربوطه در تقويم آموزشي و وب‌سايت موسسه  یا از طریق نامه کتبی به سازمانها ارائه می گردد.
از مزاياي اين دوره‌ها، حضور شركت‌كنندگان از سازمان‌هاي مختلف و تبادل تجربيات، امكانات آموزشي مناسب و نيز اثربخشي بالاي آن  و یادگیری بر اساس کار گروهی می باشد.

آموزش مجازی
e-Learning

هنر اندیشیدن و شکل گیری نگرش ها به عنوان یک مهارت برای هر انسانی ابزاری است بسیار لازم . در زندگی شخصی و برای رسیدن به موفقیت الگوهای مختلفی برای تفکر وجود دارد که انسانهای موفق یکی از این الگوها را به کار گرفتند . این دوره به شما الگوهای مختلف تفکر و اندیشیدن را آموزش میدهد و به شما کمک میکند که برای نقشه راه زندگی خود که در P.L.E 1 ترسیم نموده اید مناسبترین الگو یا الگوهای تفکر را انتخاب نموده و روی آن تمرین کنید.

دوره‌هاي اختصاصي
In House

آکادمی آریا سمينار و دوره‌هاي آموزشي مديريتي و تخصصي را به صورت IN HOUSE، در داخل مجموعه مشتريان به صورت مجزا و نيز در قالب بسته‌هاي آموزشي هدفمند و یا به صورت سمینارهای عمومی در محل این موسسه با موضوعیت مشترک در هدف سازمانها برگزار مي‌نمايد.
اين روش به مشتريان كمك مي‌كند تا در ميزان هزينه‌ها و همچنين وقت كاركنان خود صرفه‌جويي كنند و افراد بيشتري از سازمان را در دوره‌هاي آموزشي شركت دهند.

مشاوره و استاندارد سازی
Consultation and Standardization

تیم کارشناسان اجرایی آکادمی آریا با هدف ارتقاء سطح کیفی سازمانها ، آماده ارائه خدمات در زمینه استانداردهای سیستم های مدیریتی می باشند.

دوره های ویژه
Special Cources

شامل دوره های مربوط به مراکز درمانی با عنوان حاکمیت بالینی و اعتبار بخشی ، دوره های تخصصی و فنی مربوط به مراکز صنعتی می باشد.